Práca v USA

Vrátenie daní

Vrátenie daní v kocke

Career International pre Vás pripravila to čo v súvislosti s vracaním daní zaplatených počas Vášho pobytu v zahraničí očakávate - jednoduchú, rýchlu a cenovo dostupnú možnosť navrátenia zaplatených daní.tax.bmp

Ak teda hľadáš:

  • maximálnu možnú legálnu výšku refundácie
  • bezplatnú kalkuláciu v priebehu sekúnd
  • možnosť neplatiť žiadne poplatky vopred
  • plne transparentný proces
  • obdržanie refundačného šeku priamo od daňových úradov
  • a naviac aj skvelú cenu - v prípade USA je poplatok len 59 EUR (klienti CI majú naviac 15% zľavu - už zarátané cene)


  .... a  to všetko zabezpečované profesionálmi s mnohoročnými skúsenosťami, tak neváhaj.

  Celý proces prípravy žiadosti o vrátenie daní je úplne jednoduchý a krátky. Zvyčajne nezaberie viac ako 10 minút a pozostáva z pár jednoduchých krokov.

  A teraz je proces ešte urýchlený. Nemusíš čakať na doručenie W-2 formulára od tvojho amerického zamestnávateľa do februára 2017. Ak máš posledný paycheck a Social Security Number, tvoju žiadosť vieme spracovať už teraz, v priebehu niekoľkých minút a ty už len budeš čakať na šek s refundáciou daní.

  Ak sa rozhodneš žiadosť spracovať sám, podrobnejšie informácie, ako aj postup pre zrealizovanie jednotlivých krokov pri žiadosti o vrátenie daní nájdeš tu: 

  Tvoje vrátenie daní zo zahraničia tu ....

  Ak máš akékoľvek otázky, resp. potrebuješ našu pomoc, teda chceš, aby sme ti s vypĺňaním žiadosti pomohli, bez váhania nás kontaktuj, alebo sa zastav na našej pobočke. 

  Klientská zóna

  Akcie

  Oznam !!!!
  Od 1.4.2018 budeme fungovať ako ONLINE pobocka.Kontaktovat nas mozte telefonicky, email, skype. Osobne stretnutia na pobocke uz nebudu mozne. Dakujeme.  2018 © Career International
  webdesign © bart.sk