Práca v USA

Work and Study UK

Scholarship

Škola ponúka zdarma full-time štúdium anglického jazyka 20 lekcií týždenne/ 15 hodín počas  mesiacov: November, December, Január, Február. Je to skvelá príležitosť navštevovať školu akreditovanú British Council-om v UK a absolvovať full-time kurz anglického jazyka zdarma. Aby sa klient kvalifikoval, musí mať aspoň stredne pokročilú úroveň znalosti anglického jazyka. Je možné študovať 1, 2, 3 alebo 4 týždne a neplatiť žiadne poplatky za kurz. Študenti môžu získať English 2000 jazykový certifikát. Študenti môžu zároveň navštevovať týždenne tzv. language clinic - konzultácie s lektorom zdarma (2 lekcie/ 1.5 hod.),  kde prebieha výučba 1:1 - učiteľ: študent na pomoc s domácimi úlohami, gramatikou atď.

Nástupy na kurz:
Nástup každý pondelok počas mesiacov: November, December, Január, Február

      
NÁKLADY SPOJENÉ S PROGRAMOM

Poplatok pri podpise zmluvy                        

Poplatok za kurz


       180 GBP     

       zdarma

         

      


  

A čo všetko za to dostaneš?

 

 • asistenciu počas celého vybavovacieho procesu
 • zaslanie dokumentácie partnerskej organizácii
 • vyučovanie v triedach podľa zvolenej alternatívy programu
 • jazykový certifikát English 2000 po úspešnom ukončení kurzu
 • sprostredkovanie spiatočnej letenky do UK
 • plnú podporu v núdzi zabezpečenú partnerskou organizáciou

Ďalšie poplatky, s ktorými musíš rátať sú:

 • poistenie v zahraničí - 2 alternatívy podľa preferencie klienta a dĺžky pobytu (odporúčané je komplexné poistenie) - a) denná sadzba - 1,16 EUR/deň len liečebné náklady alebo 1,70 EUR/deň komplexné cest. poistenie; b) ročná sadzba bez prerušenia - 70,50 EUR len liečebné náklady alebo 114 EUR  komplexné poistenie.
 • ubytovanie - Home stay - ubytovanie v hostiteľskej rodine - jednoposteľová izba, polpenzia: 135 GBP/týždeň, cez leto 155 GBP/týždeň, dvojposteľová izba, polpenzia: 105 GBP/týždeň, cez leto 125 GBP/týždeň
 • ubytovanie - Room only - strava nie je poskytovaná, študenti majú k dispozícii kuchyňu, cena sa pohybuje v závislosti od lokality a typu zabezpečeného ubytovania a môže byť cca. 80-90 GBP týždenne  ( pracovná časť do 100 GBP/týždenne).
 • doprava do UK vo výške cca. 65 EUR až 400 EUR. Presná suma závisí od formy dopravy (letecky, autobusom) a aktuálnej ceny a bude presne špecifikovaná v čase rezervácie letenky.
 • odporúčaná hotovosť pri vstupe do UK min. cca. 500 - 600 GBP

Klientská zóna

Akcie

SCHOLARSHIP UK
Teraz aktuálne v ponuke bezplatné full-time kurzy všeobecnej angličtiny od Novembra do Februára!Viac info nájdete v aktualite vyššie.
WAT USA 2019 ZLAVA
Študenti pozor, ak sa zaradíte do programu Work and Travel 2019 do konca októbra, získate zľavu z registračného poplatku 20 Eur. Viac info nájdete v aktualite vyššie.2019 © Career International
webdesign © bart.sk