Práca v USA

Martina

V USA na programe Work & Travel bolo super!

Vybavovanie programu a všetko okolo bolo úplne jednoduché a v pohode.

Prvé dojmy po príhode do USA samozrejme prinášali trocha zmiešané pocity, tak asi ako každý nový zážitok. Po pár dňoch, keď sme prišli na to, že popis nášho ubytovania bol pravdivý, sme sa však z týchto pocitov rýchlo dostali. Sľubovaný bazén a fitness centrum tam naozaj boli a o úplne zadara! Rýchlo sme sa teda udomácnili.

Okrem ubytovania sme toho mali troška viac. Práca nás totižto neobišla. Veď preto sme tam vlastne šli. V Salisbury Country clube sa k nám však nesprávali ako k otrokom, čo nás dosť prekvapilo. Všetci sa tam spolu bavili a to hlavne na svadbách a parties, kde sme si vždy čosi dobrého pod zub uchmatli. Boli sme fakt dobrá partia.

Our_Crew.JPG Friends.JPG

Necestovali sme veľmi, no ale sem tam sa podaril nejaký ten výlet, napr. taká Virginia beach, tá stála za to. Nebola to síce tá najkrajšia beach v Amerike, no za povšimnutie určite stála.

Having_Fun.JPGGilotina.JPG

S programom som bola nadmieru spokojná. Osobne sa už teraz teším na budúcu sezónu, kedy by som sa rada vrátila na to isté miesto. Program, ako aj služby Career International vrelo odporúčam každému, kto plánuje program WAT USA pre najbližšiu sezónu.

Martina

všetky príbehy

Klientská zóna

Akcie

SCHOLARSHIP UK
Teraz aktuálne v ponuke bezplatné full-time kurzy všeobecnej angličtiny od Novembra do Februára!Viac info nájdete v aktualite vyššie.
WAT USA 2019 ZLAVA
Študenti pozor, ak sa zaradíte do programu Work and Travel 2019 do konca októbra, získate zľavu z registračného poplatku 20 Eur. Viac info nájdete v aktualite vyššie.2019 © Career International
webdesign © bart.sk