Práca v USA

Splnenie sna a ešte omnoho viac! Martin, Internship USA

Môj príbeh je vlastne pokračovaním príbehu Martiny a Emy, s ktorými som sa zúčastnil programu Work & Travel.

O "Amerike" som sníval už ako malý chlapec, keďže som vyrastal na "mayovkách" a "greyovkách" a neustále si predstavoval šíre pláne divokého západu :) Rozhodnutie však padlo až v roku 2006, kedy som sa konečne odhodlal a po dlhom hľadaní si aj vybral agentúru CI. Aj napriek tomu, že boli na trhu noví, zaujala ma najmä ich snaha neustále ísť dopredu a zdokonaľovať sa (online osobné stránky, online Job Pool), ale predovšetkým ich ľudský prístup a to, že o klienta sa naozaj zaujímali a snažili sa mu poradiť a vyhovieť. Po menšom zdržaní s čokoládovňou Hershey v Pensylvánii, kde som mal ísť pôvodne pracovať, ale kvôli plne obsadeným pozíciam to nevyšlo, mi vybavili adekvátnu náhradu v podobe Salisbury Country Clubu vo Virgínii.

Martin___WAT_USA.jpgMartin___WAT_USA_1.jpg

Tam som strávil jedno nádherné leto, spolu s ďalšími priateľmi zo Slovenska, Ruska a Poľska, ale predovšetkým som spoznal americkú kultúra a množstvo úžasných ľudí a rovnako aj jednu osobu, ktorá zmenila môj život:) Na to isté miesto som sa vrátil aj nasledujúci rok, spolu s kamarátmi, ktorých som spoznal prvé leto. Práca bola pre nás opäť viac zábavou a voľný čas sme trávili relaxom a cestovaním .... zábavné parky, Washington, Virginia beach, Natural Bridge .... opäť veľa nádherných miest a báječných ľudí.

Martin___trip_1.jpg


Do tretice som sa vrátil do USA po škole, tentoraz však už na Internship .... rovnaké miesto, nová pozícia, nová výzva, ale predovšetkým snaha a túžba cestovať a konečne vidieť aj "divoký západ". Snaha nám vyšla. Dva týždne sme strávili cestovaním po stredozápade .... Grand Canyon, Tombstone, Las Vegas, Zion, Arches, Monument Valley, Rocky Mountains, Yellowstone, Yosemite, San Francisco, San Diego .... dva úžasné týždne plné slobody, prekrásnej prírody a úžasných spomienok.

Martin___trip_4.jpgMartin___trip_5.jpg

Martin___trip_2.jpgMartin___trip_6.jpg

Martin___buffalos.jpgMartin___trip_9.jpg

Do Virgínie som sa vrátil aj štvrtýkrát:), tentokrát však už za svojou snúbenicou, ktorú som spoznal práve prvé leto v Salisbury Country Clube. Môžem len podotknúť, že teraz sme už šťastne svoji:)

Martin___Wedding.jpg


Chcel by som ešte raz poďakovať za kopec skvelých zážitkov a spomienok, ktoré som práve prostredníctvom vašej agentúry v USA nadobudol, za vynikajúce služby a hlavne ľudský prístup, ktorý ste od začiatku voči svojim klientom uplatňovali.

Martin

 

všetky príbehy účastníkov

všetky články

Klientská zóna

Akcie

SCHOLARSHIP UK
Teraz aktuálne v ponuke bezplatné full-time kurzy všeobecnej angličtiny od Novembra do Februára!Viac info nájdete v aktualite vyššie.
WAT USA 2019 ZLAVA
Študenti pozor, ak sa zaradíte do programu Work and Travel 2019 do konca októbra, získate zľavu z registračného poplatku 20 Eur. Viac info nájdete v aktualite vyššie.2019 © Career International
webdesign © bart.sk