Práca v USA

Cultural Program USA

Cultural Program USA v kocke

Hľadáš uplatnenie a smer, ktorým sa máš vydať? Využi túto jedinečnú príležitosť, ktorá sa Ti ponúka!Cultural_Program_USA_2008_4.jpg
  • Zrealizuj svoj sen a ži a pracuj v USA!
  • Spoznaj Ameriku, jej mentalitu a ľudí!
  • Vyskúšaj si ako chutí skutočný job v Amerike!
  • Získaj cenné pracovné skúsenosti a nadobudni rutinu v používaní anglického jazyka!
  • A navyše pri troche usilovnosti a šikovnosti si domov donesieš aj slušný obnos peňazí! 

Ak patríš medzi mladých ľudí, ktorí majú chuť pracovať, chcú spoznať USA a zároveň si zarobiť zaujúmavý obnos peňazí, Cultural Program USA je to čo hľadáš. Cultural Program USA Ti umožní v USA legálne pracovať na obdobie 5 - 15 mesiacov a to aj v prípade, že nemáš vysokoškolské vzdelanie alebo dlhodobejšiu prax. Umiestnime Ťa na Tebou zvolenú pozíciu, ponúkneme prijateľné možnosti na ubytovanie, zabezpečíme predodletové informačné stretnutie a podporu počas celej dĺžky trvania programu.

Cultural Program USA je tréningový program určený mladým ľuďom so záujmom o hotelierstvo, relevantnou praxou v rozsahu aspoň 12 mesiacov, ktorí chcú získať profesionálne pracovné skúsenosti z prostredia amerických spoločností, spoznať americkú kultúru, krajinu, ľudí, nadviazať v USA kontakty pre budúcu kariéru a v neposlednom rade nadobudnúť rutinu a sebavedomie v komunikácii v anglickom jazyku.

Dĺžka programu je časovo obmedzená, pričom môže trvať v rozmedzí 5-15 mesiacov. Priemerná dĺžka programu je 12 mesiacov. Nástup do programu je možný viackrát v priebehu roka. Presné termíny nástupu sa určujú priebežne podľa toho, kedy je schválená petícia pre Q-1 víza, pričom orientačne je nástup každé 3 - 4 mesiace. Po ukončení programu je možné využiť 10 dní napr. na cestovanie po USA, avšak v tomto období už nie je možné pracovať, ani pokračovať v programe. Pri Cultural Program USA nie je povolené mať inú prácu.

Najfrekventovanejšie pozície sú v oblasti cestovného ruchu - hotelierstve v oddeleniach: food service, front office, room division a resort activities.

Ako účastník programu obdržíš Q-1 kultúrno-výmenné víza, ktoré Ťa oprávňujú pracovať pre dopredu určeného zamestnávateľa. Sú to víza, ktoré sa vystavujú na určitú dobu, zvyčajne 5 až 15 mesiacov. V prípade záujmu je možné sa do programu vrátiť na nové Q-1 víza po uplynutí 12 mesiacov. Program je určený každému, kto má správne zázemie (vzdelanie alebo prax) vyhovujúce požiadavkám zamestnávateľov.


TAK EŠTE RAZ V SKRATKE

Dĺžka programu

5 - 15 mesiacov, v priemere 12 mesiacov

Nástup do programu

možné viaceré nástupy  v priebehu roka, cca každé 3-4 mesiace

Lokality

Florida

Pozície

práca v hotelierstve v oddeleniach - Food Service, Front Office, Room Division, Resort Activities

Dĺžka vybavovania

4 - 6 mesiacov

Priemerný plat

8,00 - 10,00 USD/hod. a viac (nadčasy za 1,5 násobok tejto mzdy)

Počet pracovných hodín

30 - 40 hod./týždeň (niekedy s možnosťou nadčasov)

 

 


 Tak neváhaj a využi práve túto jedinečnú príležitosť, ktorá sa Ti ponúka! 


A prvý krok je práve tu -    REGISTRÁCIA

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Poznámka - V súvislosti s aktuálne prebiehajúcimi zmenami štruktúry programu u nášho amerického partnera momentálne do programu neakceptujem nové registrácie. Odporúčame do pozornosti programy Internship USA, resp. Work and Study Canada, resp. Work and Study UK.

Klientská zóna

Akcie

SCHOLARSHIP UK
Teraz aktuálne v ponuke bezplatné full-time kurzy všeobecnej angličtiny od Novembra do Februára!Viac info nájdete v aktualite vyššie.
WAT USA 2019 ZLAVA
Študenti pozor, ak sa zaradíte do programu Work and Travel 2019 do konca októbra, získate zľavu z registračného poplatku 20 Eur. Viac info nájdete v aktualite vyššie.2019 © Career International
webdesign © bart.sk