Práca v USA

Cultural Program USA

Prečo CI

Výhody plynúce z toho, že si vyberieš Career International zahŕňajú:

Jedinečný program na slovenskom trhu, ktorý Ti neponúkne žiadna iná agentúra! 

Opakovaná účasť v programe!
Do programu sa môžeš opakovane vracať aj v prípade, že si sa v minulosti už zúčastnil rôznych tréningových programov na J1, Q1 alebo iný typ víz. 

Nízke ceny, ktoré sa Ti určite zapáčia
Ponúkame Ti ceny, ktoré stoja za to. Navyše ceny sú doplnené o zaujímavé bonusy, aké ponúka len naša agentúra.   

Skvelé lokality pre program
Chceš aj Ty stráviť program v atraktívnych destináciách v USA, v prestížnych rekreačných oblastiach na najkrajších plážach USA - Florida - Keys, Miami, Miami Beach, Naples, Marco Island, Captiva Island?!
   
Certifikovaný program
Odbornú prax a školenia zároveň: Ponúkame Ti certifikovaný profesionálny tréningový program v oblasti hotelového manažmentu prostredníctvom školení a praxe!
   
Možnosť umiestnenia dvoch alebo skupiny uchádzačov na jednom mieste!
Či už budete dvojica alebo trojica, pri Cultural Program USA Vás vieme umiestniť spoločne. Stačí si povedať a my sa už postaráme o zvyšok.
   
Mnohoročné skúsenosti našich partnerov v USA!
Career International pri tomto programe spolupracuje so sponzorskou organizáciou, ktorá sa hrdí mnohoročnými skúsenosťami a stovkami spokojných študentov.  

Programový koordinátor, ktorý je Ti osobne k dispozícii v prípade potreby vo väčšine lokalít!
Myslíme aj na to, že nie vždy je všetko úplne "ružové" a preto je vo väčšine lokalít poruke programový koordinátor na to, aby Ti pomohol pri riešení situácií,  v ktorých je dobré mať naporúdzi niekoho, kto sa vyzná.
   
Osobné internetové stránky klienta
Len Career International Ti ponúka takúto možnosť. Vybav si program bez toho aby si denno-denne chodil na pobočku. Ponúkame Ti jednoduchý, rýchly a efektívny spôsob komunikácie s našou agentúrou prostredníctvom Osobných internetových stránok klienta. Stačí Ti len počitač a prístup na internet. Na osobných stránkach si budeš sledovať celý proces zabezpečovania Tvojej účasti na programe a aktívne stránky využívať na posielanie dokumentov. Žiadne posielanie e-mailov, ktoré sa cestou stratia. Naviac Sms-ky na Tvoj mobil Ťa informujú o aktuálnej etape v procese zabezpečovania Tvojej účasti v programe a zmenách na osobných stránkach. Stačí sa zaregistrovať a hneď dostáváš prístupové meno a heslo, ktoré zabezpečí jednoduchosť a efektívnosť celého procesu.      
   
Skúsení osobní poradcovia
Poradcovia, ktorí boli účastníkmi trénigových programov v USA a teda vedia, čo to obnáša! K dispozícii nebudeš mať len jedného osobného poradcu. Starať sa o hladký priebeh celého procesu zabezpečovania Tvojej účasti sa bude nepretržite starať celý náš kolektív, čo je predpokladom, rýchlej, efektívnej a kvalitnej práce.
   
Asistencia pri navracaní daní
V USA, tak ako vo väčšine krajín sa bohužiaľ dane platiť musia. Ani Ty nebudeš výnimkou. Čo je však skvelé, značnú časť daní môžeš dostať naspäť. Po príchode z programu Ti dáme informácie o tom čo, ako a kedy urobiť, aby si sa mohol tešiť aj z tejto výhody.


Už vidíš, prečo sa stále viac a viac mladých ľudí obracia práve na Career International, keď príde na výmenné programy v USA? Tak neváhaj a pridaj sa k nim!


Všetko sa začína tu -     REGISTRÁCIA

Klientská zóna

Akcie

SCHOLARSHIP UK
Teraz aktuálne v ponuke bezplatné full-time kurzy všeobecnej angličtiny od Novembra do Februára!Viac info nájdete v aktualite vyššie.
WAT USA 2019 ZLAVA
Študenti pozor, ak sa zaradíte do programu Work and Travel 2019 do konca októbra, získate zľavu z registračného poplatku 20 Eur. Viac info nájdete v aktualite vyššie.2019 © Career International
webdesign © bart.sk