Práca v USA

Vrátenie daní

Vrátenie daní v kocke

Career International pre Vás pripravila to čo v súvislosti s vracaním daní zaplatených počas Vášho pobytu v zahraničí očakávate - jednoduchú, rýchlu a cenovo dostupnú možnosť navrátenia zaplatených daní.

V ponuke sú 2 možnosti:

 

1. tax.bmpVybavenie daní za teba!

Ak teda hľadáš:

  • maximálnu možnú legálnu výšku refundácie
  • bezplatnú kalkuláciu v priebehu sekúnd
  • možnosť neplatiť žiadne poplatky vopred
  • plne transparentný proces
  • obdržanie refundačného šeku priamo od daňových úradov
  • a naviac aj skvelú cenu - v prípade USA je poplatok len 59 USD (klienti CI majú naviac 15% zľavu - už zarátané v cene)


  ... a to všetko zabezpečované profesionálmi s mnohoročnými skúsenosťami, tak neváhaj.

  Celý proces prípravy žiadosti o vrátenie daní je úplne jednoduchý a krátky. Zvyčajne nezaberie viac ako 10 minút a pozostáva z pár jednoduchých krokov.

  A teraz je proces ešte urýchlený. Nemusíš čakať na doručenie W-2 formulára od tvojho amerického zamestnávateľa do februára 2019. Ak máš posledný paycheck a Social Security Number, tvoju žiadosť vieme spracovať už teraz, v priebehu niekoľkých minút a ty už len budeš čakať na šek s refundáciou daní.

  Ak sa rozhodneš žiadosť spracovať sám, podrobnejšie informácie, ako aj postup pre zrealizovanie jednotlivých krokov pri žiadosti o vrátenie daní nájdeš tu: 

   

  Tvoje vrátenie daní zo zahraničia tu ...

   

  2. Vybavíš si dane sám.

  Online software, ktorý v reálnom čase pripraví daňové priznanie za 4 minúty a v 4 krokoch.

  Krátke video: https://www.youtube.com/watch?v=ikG1Djs4r00&feature=youtu.be 

  Spoločne s DENDAX.com sme Vám priniesli novú službu www.e-taxfiling.com/partner/pracavusa ktorá Vám to uľahčí.

  Je to online služba, kde sa hneď dozviete výsledok Vašeho daňového priznania  a koľko sa Vám môže legálne vrátiť, prípadne aká je Vaša daňová povinnosť. 

  Ak máš akékoľvek otázky, resp. potrebuješ našu pomoc, teda chceš, aby sme ti s vypĺňaním žiadosti pomohli, bez váhania nás kontaktuj. 

  Klientská zóna

  Akcie

  DANE ZO ZAHRANICIA
  Uz vies ako si vybavis dane zo zahranicia? Radi Ti s tym v spolupraci s partnerom Dendax pomozeme :) NEZABUDNI, kazdy kto pracoval v USA ma uz povinnost podat danove priznanie!!! Mozes si vybavit dane sam alebo to urobime za teba, viac info najdes tu: https://www.pracavusa.com/ponuka-programov/k13/  2019 © Career International
  webdesign © bart.sk