Práca v USA

Vrátenie daní

Vrátenie daní v kocke

Career International pre Vás pripravila to čo v súvislosti s vracaním daní zaplatených počas Vášho pobytu v zahraničí očakávate - jednoduchú, rýchlu a cenovo dostupnú možnosť navrátenia zaplatených daní.tax.bmp

Ak teda hľadáš:

  • maximálnu možnú legálnu výšku refundácie
  • bezplatnú kalkuláciu v priebehu sekúnd
  • možnosť neplatiť žiadne poplatky vopred
  • plne transparentný proces
  • obdržanie refundačného šeku priamo od daňových úradov
  • a naviac aj skvelú cenu - v prípade USA je poplatok len 59 EUR (klienti CI majú naviac 15% zľavu - už zarátané cene)


  .... a  to všetko zabezpečované profesionálmi s mnohoročnými skúsenosťami, tak neváhaj.

  Celý proces prípravy žiadosti o vrátenie daní je úplne jednoduchý a krátky. Zvyčajne nezaberie viac ako 10 minút a pozostáva z pár jednoduchých krokov.

  A teraz je proces ešte urýchlený. Nemusíš čakať na doručenie W-2 formulára od tvojho amerického zamestnávateľa do februára 2017. Ak máš posledný paycheck a Social Security Number, tvoju žiadosť vieme spracovať už teraz, v priebehu niekoľkých minút a ty už len budeš čakať na šek s refundáciou daní.

  Ak sa rozhodneš žiadosť spracovať sám, podrobnejšie informácie, ako aj postup pre zrealizovanie jednotlivých krokov pri žiadosti o vrátenie daní nájdeš tu: 

  Tvoje vrátenie daní zo zahraničia tu ....

  Ak máš akékoľvek otázky, resp. potrebuješ našu pomoc, teda chceš, aby sme ti s vypĺňaním žiadosti pomohli, bez váhania nás kontaktuj, alebo sa zastav na našej pobočke. 

  Klientská zóna

  Akcie

  SCHOLARSHIP UK
  Teraz aktuálne v ponuke bezplatné full-time kurzy všeobecnej angličtiny od Novembra do Februára!Viac info nájdete v aktualite vyššie.
  WAT USA 2019 ZLAVA
  Študenti pozor, ak sa zaradíte do programu Work and Travel 2019 do konca októbra, získate zľavu z registračného poplatku 20 Eur. Viac info nájdete v aktualite vyššie.  2019 © Career International
  webdesign © bart.sk