Práca v USA

Work and Study Canada Vancouver

Work and Study Canada Vancouver v kocke

Chceš spoznať Kanadu? Zdokonaliť sa v angličtine? Absolvovať prax vo Vancouvri? Jednoducho zažiť Kanadu na vlastnej koži? 

Využi túto skvelú príležitosť, ktorá sa Ti ponúka!  
Work_and_Study_Canada_2.jpg

  • Zrealizuj svoj sen - študuj a pracuj vo Vancouveri, najkrajšom meste krajiny, ktorá bola vyhodnotená ako najlepšia pre život - Kanada!
  • Postav sa na vlastné nohy!
  • Nadobudni profesionálne pracovné skúsenosti, ktoré sa budú vynímať v tvojom životopise!
  • Získaj odborný certifikát Business Foundation.


Tak neváhaj a začni žiť svoj sen!

Ak máš 19 a viac rokov, dorozumieš sa po anglicky aspoň na upper -intermediate úrovni, túžiš stráviť 6 až 12 mesiacov v Kanade, zdokonaliť sa v angličtine a získať nové skúsenosti, program Work and Study Canada - SELC Canada je určený práve pre Teba! Dĺžka programu je časovo obmedzená, pričom može trvať maximálne 12 mesiacov. Nástup do programu je možný celoročne - začiatok a koniec programu je flexibilný.


Program pozostáva zo študijnej prípravy Business Foundation v SELC Canada v centre Vancouveru a platenej pracovnej praxe, ktoré sú v základnom leveli Business alebo hospitality.


Business Foundation: Pri 6 mesačnom programe absolvuješ 50% štúdia Business a 50% práce, najprv 3 mesiace štúdium a následne 3 mesiace práca. Pri 12 mesačnom programe absolvuješ 50% štúdia Business a 50% práce. Prácu si zabezpečuje Klient sám. Škola ponúka možnosť ďalších 2 balíčkov, kde zabezpečuje pracovný pohovor.

Hospitality Certicate and Diploma: Dĺžka programu je 6, 12 alebo 24 mesiacov. 

Počas štúdia vo Vancouveri odporúčame pozrieť si Top 10 Vancouver Attractions.


TAK EŠTE RAZ V SKRATKE

Dĺžka programu

6  alebo 12 mesiacov

Nástup do programu

celoročne

Lokality

V prvej fáze programu štúdium Business, Hospitality na SELC Canada vo Vancouveri, následná prax vo Vancouvri

Pozície

Business, Food Service, Front Office,Housekeeping, Room Division, Resort Activities, Ski instructors, Fitness coordinators, Retail, Gift Shop, atď.

Dĺžka vybavovania

cca. 2 - 6 mesiace

Priemerný plat

10,25 - 15,00 CAD/hod.

Počet pracovných hodín

cca. 30 hod./týždeň

 


Zaži Kanadu  na vlastnej koži!


A prvý krok je práve tu -     REGISTRÁCIA

Klientská zóna

Akcie

SCHOLARSHIP UK
Teraz aktuálne v ponuke bezplatné full-time kurzy všeobecnej angličtiny od Novembra do Februára!Viac info nájdete v aktualite vyššie.
WAT USA 2019 ZLAVA
Študenti pozor, ak sa zaradíte do programu Work and Travel 2019 do konca októbra, získate zľavu z registračného poplatku 20 Eur. Viac info nájdete v aktualite vyššie.2019 © Career International
webdesign © bart.sk