Práca v USA

Work and Study Canada Vancouver

Prečo CI

Výhody plynúce z toho, že si vyberieš Career International zahŕňajú:

Individuálny prístup
Rešpektujeme a snažíme sa na 100% napĺňať špecifické požiadavky každého klienta. U nás je každá otázka, pripomienka, či potreba poradiť stále vítaná. A čo je dôležitejšie, nie sú to len prázdne slová. Skús a neoľutuješ.

Jedinečnú kombináciu práce a štúdia v Kanade!
Len pri tomto programe môžeš legálne študovať a pracovať v Kanade!

Program s vlastným jedinečným typom víz, ktorý Ti umožňuje legálne pracovať v Kanade!
Pri tomto programe dostávaš ako povolenie na štúdium tzv. study permit tak aj povolenie na prácu na  tzv. work permit, presne.: Study Permit Visa with a Work Authorization – with a C30 Exemption. 

Kurzy angličtiny absolvuješ na prestížnej jazykovej škole SELC Canada v centre Vancouveru, najkrajšieho mesta Kanady!
Získaš odborný certifikát Cerificate Business Foundation, Certificate alebo Diplom z Hospitality prípadne aj referencie od zamestnávateľa.

Jednoduchý a rýchly vybavovací proces!
Áno, je to naozaj veľmi jednoduché! Dokumentácia pre program pozostáva z podpisu zmluvy, podkladov pre kanadskú ambasádu a dohodnutí ubytovania a letu! Všetko môže byť vybavené za 2 - 6 mesiacov!

Osobné internetové stránky klienta - online s plnou asistenciou
Len Career International Ti ponúka takúto možnosť. Vybav si program bez toho aby si denno-denne chodil na pobočku. Ponúkame Ti jednoduchý, rýchly a efektívny spôsob komunikácie s našou agentúrou prostredníctvom Osobných internetových stránok klienta. Stačí Ti len počitač a prístup na internet. Na osobných stránkach si budeš sledovať celý proces zabezpečovania Tvojej účasti na programe a aktívne stránky využívať na posielanie dokumentov. Žiadne posielanie e-mailov, ktoré sa cestou stratia. Naviac Sms-ky na Tvoj mobil Ťa informujú o aktuálnej etape v procese zabezpečovania Tvojej účasti v programe a zmenách na osobných stránkach. Stačí sa zaregistrovať a vytvoriť si prístupové meno a heslo, ktoré zabezpečí jednoduchosť a efektívnosť celého procesu.

Asistencia pri navracaní daní
V Kanade, tak ako vo väčšine krajín sa bohužiaľ dane platiť musia. Ani Ty nebudeš výnimkou. Čo je však skvelé, značnú časť daní môžeš dostať naspäť. Po príchode z programu Ti dáme informácie o tom čo, ako a kedy urobiť, aby si sa mohol tešiť aj z tejto výhody.

Už vidíš, prečo sa stále viac a viac mladých ľudí obracia práve na Career International? Tak neváhaj a pridaj sa k nim!

Všetko sa začína tu - REGISTRÁCIA

Klientská zóna

Akcie

SCHOLARSHIP UK
Teraz aktuálne v ponuke bezplatné full-time kurzy všeobecnej angličtiny od Novembra do Februára!Viac info nájdete v aktualite vyššie.
WAT USA 2019 ZLAVA
Študenti pozor, ak sa zaradíte do programu Work and Travel 2019 do konca októbra, získate zľavu z registračného poplatku 20 Eur. Viac info nájdete v aktualite vyššie.2019 © Career International
webdesign © bart.sk