Práca v USA

Work and Study Canada Vancouver

Tak začnime

Proces zabezpečovania účasti v programe sa člení do niekoľkých etáp:
 

1.    Oboznámenie sa s programom
Je potrebné, aby si sa ešte pred tým, ako sa rozhodneš pre účasť v programe, s programom podrobne oboznámil. V prípade, že informácie na našej web stránke nezodpovedajú všetky Tvoje otázky, veľmi radi Ti pomôžeme odpovede získať či už pri osobnej návšteve našej pobočky, formou e-mailu, resp. ak nás skontaktuješ telefonicky.

2.    Registrácia
Keď si si istý, že o programe už vieš dosť, aby si sa mohol rozhodnúť a ak sa následne pre účasť v programe aj rozhodneš, je potrebné sa do programu zaregistrovať. Urobíš to jednoducho a rýchlo tak, že vyplníš on-line registračný formulár, ktorý Ti je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni na našej web stránke.

3.    Pohovor so zástupcom CI
Hneď po vyplnení a odoslaní registračného formulára Ti na Tvoju e-mailovú adresu, ktorú napíšeš do formulára, dôjde e-mail, potvrdzujúci registráciu. V e-maily bude zároveň prístupové meno a heslo do klientskej zóny (tzv. osobné stránky klienta). Po prihlásení sa na Tvoje osobné stránky klienta, na osobných stránkach nájdeš prvý krok, ktorý je potrebné urobiť po registrácii - zadáš si dátum a čas pohovoru s Tvojím programovým manažérom. Pohovor môže byť buď osobný na pobočke, alebo, keď to uprednostníš telefonický (v tomto prípade my skontaktujeme Teba). Pohovor je jednoduchý a má 2 základné časti. V prvej preberieme akékoľvek otázky, ktoré ešte budeš mať v súvislosti s programom a vyjasníme všetky potrebné detaily programu. V druhej časti Ti položíme pár jednoduchých otázok v angličtine, preto aby sme Ti vedeli povedať či je Tvoja znalosť angličtiny dostatočná pre potreby programu. Tejto časti pohovoru sa obávať nemusíš. Klienti ju zvládajú. Následne sa navrhne skype pohovor so školou SELC a urobíš si aj test.

4.    Podpísanie Zmluvy a zaplatenie poplatku pri podpise zmluvy
Po úspešnom absolvovaní pohovoru, obdržíš Zmluvu o účasti na programe a faktúru na 1. splátku programového poplatku vo výške 450 EUR, ktoré môžeš uhradiť bankovým prevodom do 5 dní od podpisu zmluvy. Zmluvu si starostlivo preštuduješ a po jej podpise ju zašleš na našu adresu.

5.    Kompletizovanie Programovej dokumentácie pre kanadskú ambasádu
Obdržíš podklady k žiadaniu o víza od kanadského partnera, skompletizuješ si prog. dokumentáciu, uhradíš 2. splátku programového poplatku a požiadaš o víza poštou.

6.    Zabezepečenie ubytovania, poistenia a letenky
Po obdržaní víz si uhradíš letenku (podľa Tvojich požiadaviek ju zarezervujeme už pred žiadaním o víza), aktivuje sa poistenie, potvrdí ubytovanie.

7.    Obdržanie uvítacieho a informačného balíka, odlet do Kanady
Ešte pred odchodom do Kanady Ti bude zaslaný uvítací a informačný balíček (na email), kde Ti budú poskytnuté dôležité informácie o programe a živote v Kanade, nevyhnutné pre úspešné absolvovanie programu. Nasledovať bude vytúžený odlet a pobyt v Kanade.

Klientská zóna

Akcie

SCHOLARSHIP UK
Teraz aktuálne v ponuke bezplatné full-time kurzy všeobecnej angličtiny od Novembra do Februára!Viac info nájdete v aktualite vyššie.
WAT USA 2019 ZLAVA
Študenti pozor, ak sa zaradíte do programu Work and Travel 2019 do konca októbra, získate zľavu z registračného poplatku 20 Eur. Viac info nájdete v aktualite vyššie.2019 © Career International
webdesign © bart.sk