Práca v USA

Work and Study UK

Prečo CI

Výhody plynúce z toho, že si vyberieš Career International zahŕňajú:

Super ceny, ktoré sa nedajú prehliadnuť!
Ponúkame Ti ceny, ktoré stoja za to. Cenovou bombou Scholarship - jazykový kurz zdarma!!!

Individuálny prístup
Rešpektujeme a snažíme sa na 100% napĺňať špecifické požiadavky každého klienta. U nás je každá otázka, pripomienka, či potreba poradiť stále vítaná. A čo je dôležitejšie, nie sú to len prázdne slová. Skús a neoľutuješ.

Kurzy angličtiny absolvuješ na prestížnej jazykovej škole English 2000 v prímorskom letovisku Bournemouth alebo historickom Oxforde!
Získaš certifikát English 2000 ako aj referencie od britského zamestnávateľa. Máš možnosť si urobiť medzinárodne uznávaný test TOEIC!

Skvelé pozície!
Máš možnosť pracovať v prímorskom letovisku Bournemouth, jeho okolí!  K dispozícii sú však rôzne lokality UK v závislosti od typu programu. Garantovaná mzda minimálne 7,38 GBP/hod. pre klientov od 21 rokov.

Jednoduchý a rýchly vybavovací proces!
Áno, je to naozaj veľmi jednoduché! Dokumentácia pre jazykový kurz pozostáva z podpisu zmluvy, vyplnenej application a môžeš cestovať do UK v priebehu 2-4 týždňov! Dokumentácia pre študijno-pracovný program pozostáva z podpisu zmluvy, vyplnenej application, životopisu, motivačného listu a fotografií.  Všetko môže byť vybavené za 1-2 mesiace a môžeš cestovať do UK!

Možnosť umiestnenia dvoch alebo skupiny uchádzačov v jednej lokalite!
Či už budete dvojica alebo trojica, vďaka ochote partnerskej organizácie rastie šanca na umiestnenie v jednej lokalite.

Asistenciu vedúcich jazykových kurzov, ktorí sú Ti osobne k dispozícii po príchode do UK!
Myslíme aj na to, že nie vždy je všetko úplne "ružové" a preto je v Bournemouth poruke vedúci jazykových kurzov na to, aby Ti pomohol pri riešení situácií, v ktorých je dobré mať naporúdzi niekoho kto sa vyzná.

Mnohoročné skúsenosti našich partnerov v UK!
Naším partnerom je jazyková škola English 2000 založená v roku 1992 a akreditovaná British Council v roku 2001. Špecializáciou školy sú akademické a platené študijno-pracovné pobyty so zabezpečením neplatených a platených pracovných pozícií. Každý z programov môže viesť k externej medzinárodnej kvalifikácii. Škola je známa svojou vysokou kvalitou/štandardom, veľmi nízkymi poplatkami a priemernou veľkosťou triedy 10 študentov. Spätná väzba od študentov je pozitívna 90 - 92%. Škola spravuje vládou podporované programy a ponúka kurzy zadarmo počas zimného obdobia.

Osobné internetové stránky klienta - online s plnou asistenciou
Len Career International Ti ponúka takúto možnosť. Vybav si program bez toho aby si denno-denne chodil na pobočku. Ponúkame Ti jednoduchý, rýchly a efektívny spôsob komunikácie s našou agentúrou prostredníctvom Osobných internetových stránok klienta. Stačí Ti len počitač a prístup na internet. Na osobných stránkach si budeš sledovať celý proces zabezpečovania Tvojej účasti na programe a aktívne stránky využívať na posielanie dokumentov. Žiadne posielanie e-mailov, ktoré sa cestou stratia. Naviac Sms-ky na Tvoj mobil Ťa informujú o aktuálnej etape v procese zabezpečovania Tvojej účasti v programe a zmenách na osobných stránkach. Stačí sa zaregistrovať a vytvoriť si prístupové meno a heslo, ktoré zabezpečí jednoduchosť a efektívnosť celého procesu.

Skúsení osobní poradcovia
Poradcovia, ktorí boli účastníkmi jazykových kurzov a pracovných pobytov v UK a teda vedia, čo to obnáša! K dispozícii nebudeš mať len jedného osobného poradcu. Starať sa o hladký priebeh celého procesu zabezpečovania Tvojej účasti sa bude nepretržite starať celý náš kolektív, čo je predpokladom, rýchlej, efektívnej a kvalitnej práce.

Asistencia pri navracaní daní
V UK, tak ako vo väčšine krajín sa bohužiaľ dane platiť musia. Ani Ty nebudeš výnimkou. Čo je však skvelé, značnú časť daní môžeš dostať naspäť. Po príchode z programu Ti dáme informácie o tom čo, ako a kedy urobiť, aby si sa mohol tešiť aj z tejto výhody.

Už vidíš, prečo sa stále viac a viac mladých ľudí obracia práve na Career International? Tak neváhaj a pridaj sa k nim!

Klientská zóna

Akcie

SCHOLARSHIP UK
Teraz aktuálne v ponuke bezplatné full-time kurzy všeobecnej angličtiny od Novembra do Februára!Viac info nájdete v aktualite vyššie.
WAT USA 2019 ZLAVA
Študenti pozor, ak sa zaradíte do programu Work and Travel 2019 do konca októbra, získate zľavu z registračného poplatku 20 Eur. Viac info nájdete v aktualite vyššie.2019 © Career International
webdesign © bart.sk