Práca v USA

Work and Study UK

Tak začnime

Proces zabezpečovania účasti v programe sa člení do niekoľkých etáp:
 
1.    Oboznámenie sa s programom
Je potrebné, aby si sa ešte pred tým, ako sa rozhodneš pre účasť v programe, s programom podrobne oboznámil. V prípade, že informácie na našej web stránke nezodpovedajú všetky Tvoje otázky, veľmi radi Ti pomôžeme odpovede získať či už pri osobnej návšteve našej pobočky, formou e-mailu, resp. ak nás skontaktuješ telefonicky.

2.    Registrácia
Keď si si istý, že o programe už vieš dosť, aby si sa mohol rozhodnúť a ak sa následne pre účasť v programe aj rozhodneš, je potrebné sa do programu zaregistrovať. Urobíš to jednoducho a rýchlo tak, že vyplníš on-line registračný formulár, ktorý Ti je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni na našej web stránke.

3.    Pohovor so zástupcom CI
Hneď po vyplnení a odoslaní registračného formulára Ti na Tvoju e-mailovú adresu, ktorú napíšeš do formulára, dôjde e-mail, potvrdzujúci registráciu. V e-maily bude zároveň prístupové meno a heslo do klientskej zóny (tzv. osobné stránky klienta). Po prihlásení sa na Tvoje osobné stránky klienta, na osobných stránkach nájdeš prvý krok, ktorý je potrebné urobiť po registrácii - zadáš si dátum a čas pohovoru s Tvojím programovým manažérom. Pohovor môže byť buď osobný na pobočke, alebo, keď to uprednostníš telefonický (v tomto prípade my skontaktujeme Teba). Pohovor je jednoduchý a má 2 základné časti. V prvej preberieme akékoľvek otázky, ktoré ešte budeš mať v súvislosti s programom a vyjasníme všetky potrebné detaily programu. V druhej časti Ti položíme pár jednoduchých otázok v angličtine, preto aby sme Ti vedeli povedať či je Tvoja znalosť angličtiny dostatočná pre potreby programu. Tejto časti pohovoru sa obávať nemusíš. Klienti ju zvládajú.

4.    Podpísanie Zmluvy a zaplatenie poplatku pri podpise zmluvy
Po úspešnom absolvovaní pohovoru, obdržíš Zmluvu o účasti na programe a faktúru na 1. splátku programového poplatku vo výške 85,- GBP a prvú časť 2. splátky 100 GBP (splatná v EUR), ktoré môžeš uhradiť v hotovosti alebo bankovým prevodom do 5 dní od podpisu zmluvy. Zmluvu si starostlivo preštuduješ a po jej podpise ju zašleš na našu adresu.

5.    Kompletizovanie Programovej dokumentácie
Skompletizuješ si programovú dokumentáciu, vyplníš online test na určenie úrovne anglického jazyka.

6.    Úhrada programových poplatkov, zabezepečenie ubytovania, poistenia a letenky
Po potvrdení a akceptovaní tvojej prihlášky je splatná 2. splátka programového poplatku. Následne programový poplatok zašleme partnerskej organizácii. Zároveň Ti podľa Tvojich požiadaviek zarezervujeme letenku, uhradí sa poistenie, potvrdí ubytovanie.

7.    Obdržanie uvítacieho a informačného balíka, odchod do UK
Ešte pred odchodom do UK Ti bude zaslaný uvítací a informačný balíček, kde Ti budú poskytnuté dôležité informácie o programe a živote v UK, nevyhnutné pre úspešné absolvovanie programu. Nasledovať bude vytúžený odlet a nezabudnuteľný pobyt v UK.

Klientská zóna

Akcie

SCHOLARSHIP UK
Teraz aktuálne v ponuke bezplatné full-time kurzy všeobecnej angličtiny od Novembra do Februára!Viac info nájdete v aktualite vyššie.
WAT USA 2019 ZLAVA
Študenti pozor, ak sa zaradíte do programu Work and Travel 2019 do konca októbra, získate zľavu z registračného poplatku 20 Eur. Viac info nájdete v aktualite vyššie.2019 © Career International
webdesign © bart.sk