Práca v USA

Work and Travel USA

Prečo CI

Výhody plynúce z toho, že si vyberieš Career International zahŕňajú:

Individuálny prístup
Rešpektujeme a snažíme sa na 100% napĺňať špecifické požiadavky každého klienta. U nás je každá otázka, pripomienka, či potreba poradiť stále vítaná. A čo je dôležitejšie, nie sú to len prázdne slová. Skús a neoľutuješ.

Skvelé pozície
Pre aktuálnu sezónu v ponuke opäť skvelé pozície - Hershey Park v Pensylvánii - kde si účastníci nášho WAT USA programu prišli na svoje (napr. housekeeping za 10.- USD/hod. s možnosťou nadčasov!!!) a ďalšie pozície v 10 štátoch, medzi ktorými nechýba ani Kalifornia či Florida.
 
Osobné internetové stránky klienta - online s plnou asistenciou
Len Career International Ti ponúka takúto možnosť. Vybav si program bez toho aby si denno-denne chodil na pobočku. Ponúkame Ti jednoduchý, rýchly a efektívny spôsob komunikácie s našou agentúrou prostredníctvom Osobných internetových stránok klienta. Stačí Ti len počitač a prístup na internet. Na osobných stránkach si budeš sledovať celý proces zabezpečovania Tvojej účasti na programe a aktívne stránky využívať na posielanie dokumentov. Žiadne posielanie e-mailov, ktoré sa cestou stratia. Naviac Sms-ky na Tvoj mobil Ťa informujú o aktuálnej etape v procese zabezpečovania Tvojej účasti v programe a zmenách na osobných stránkach. Stačí sa zaregistrovať a hneď dostáváš prístupové meno a heslo, ktoré zabezpečí jednoduchosť a efektívnosť celého procesu.

Jednoduché a rýchle umiestnenie
Áno, naozaj si stačí si iba vybrať z databázy alebo prísť na Job Fair! Využite našu on-line databázu, úkážte nám ktorú pozíciu chcete a dostaňte Job Offer ihneď, bez pohovorou a zbytočného čakania.

Možnosť umiestnenia dvoch alebo skupiny uchádzačov na jednom mieste!
Či už budete dvojica, trojica, štvorica alebo pätica vieme Vás umiestniť spoločne. Stačí si povedať a my sa už postaráme o zvyšok.

Mnohoročné skúsenosti našich partnerov v USA!
Career International spolupracuje s 3 sponzorskými organizáciami, z ktorých každá sa pýši mnohoročnými skúsenosťami a tisíckami spokojných študentov, ktorý absolvovali program WAT USA. Robíme to pre to, aby sme Tebe aj Tvojim kamarátom zabezpečili širokú ponuku pozícií a variánt programov.

Programový koordinátor, ktorý je Ti osobne k dispozícii v prípade potreby vo väčšine lokalít!

Myslíme aj na to, že nie vždy je všetko úplne "ružové" a preto je vo väčšine lokalít poruke programový koordinátor na to, aby Ti pomohol pri riešení situácií,  v ktorých je dobré mať naporúdzi niekoho kto sa vyzná.

Skúsení osobní poradcovia
Poradcovia, ktorí boli účastníkmi programu Work and Travel a teda vedia, čo to obnáša! K dispozícii nebudeš mať len jedného osobného poradcu. Starať sa o hladký priebeh celého procesu zabezpečovania Tvojej účasti sa bude nepretržite starať celý náš kolektív, čo je predpokladom, rýchlej, efektívnej a kvalitnej práce.

Asistencia pri navracaní daní
V USA, tak ako vo väčšine krajín sa bohužiaľ dane platiť musia. Ani Ty nebudeš výnimkou. Čo je však skvelé, značnú časť daní môžeš dostať naspäť. Po príchode z programu Ti dáme informácie o tom čo, ako a kedy urobiť, aby si sa mohol tešiť aj z tejto výhody.


Už vidíš, prečo sa stále viac a viac študentov obracia práve na Career International, keď príde na Work and Travel USA? Tak neváhaj a pridaj sa k nim!


Všetko sa začína tu -     REGISTRÁCIA

Klientská zóna

Akcie

SCHOLARSHIP UK
Teraz aktuálne v ponuke bezplatné full-time kurzy všeobecnej angličtiny od Novembra do Februára!Viac info nájdete v aktualite vyššie.
WAT USA 2019 ZLAVA
Študenti pozor, ak sa zaradíte do programu Work and Travel 2019 do konca októbra, získate zľavu z registračného poplatku 20 Eur. Viac info nájdete v aktualite vyššie.2019 © Career International
webdesign © bart.sk