Práca v USA

Work and Study Australia

Work and Study Australia v kocke

Štúdium - Práca - Imigrácia - 150 škôl - 6000 kurzov

Australia (17).jpgProgram Work and Study Australia je programom určeným pre vzdelaniachtivých a cieľavedomých ľudí, ponúka príchuť dobrodružstva s možnosťou legálnej práce v krajine, ktorá je charakteristická svojím moderným vzdelávacím systémom, multikultúrnosťou, bezpečnosťou, vysokým životným štandardom, nízkymi životnými nákladmi, nádhernými turistickými atrakciami a ako bonus letom po celý rok.

Štúdium

Austrália je známa svojím rozsiahlym vzdelávacím systémom reprezentovaným školami s vysokým štandardom výučby a kvalitnými podmienkami pre štúdium - či už sa rozhodneš pre niektorý z nepreberného množstva jazykových kurzov so zameraním na všeobecnú angličtinu, intenzivnu prípravu, prípravu na rôzne jazykové testy, business angličtinu, individuálne kurzy angličtiny alebo štúdia na tzv. colleges, ktoré ponúkajú okrem teoretickej aj praktickú prípravu pre špecifické zameranie ako business, marketing, gastronómia, medzinárodný obchod, právo, mediálna komunikácia a mnohé ďalšie alebo štúdium na niektorej z austrálskych univerzít, ktoré sa zaraďujú medzi popredné vzdelávacie inštitúcie vo svetovom meradle.

Samozrejme, s výberom konkétnych kurzov ako aj so žiadosťou o študentské víza Ti veľmi radi pomôžeme.

Práca

Každý cudzinec študujúci v Austrálii má možnosť v období trvania štúdia sa zamestnať. Oprávňujú ho na to študentské víza, ktoré sú priznané každému, kto sa rozhodne pre štúdium na obdobie najmenej 12 týždňov. V období vyučovania môžu študenti pracovať len na čiastočný úväzok – 20 hodín týždenne. Ale cez prázdniny a v čase semestrálnych prestávok možno pracovať na plný úväzok.

Charakter a druh vykonávanej práce závisí pravdaže od Tvojej znalosti angličtiny. Ak už na začiatku ovládaš angličtinu na úrovni dostatočnej na komunikáciu s inými, nájdenie práce Ti nezaberie veľa času. Na všetkých záujemcov čaká práca v obchodoch, gastronómii, hotelierstve a službách.

Imigrácia

Vďaka otvorenej vládnej politike Austrália každý rok prijíma desiatky tisíc imigrantov z celého sveta. Sú to najčastejšie: osoby so žiadanou kvalifikáciou a profesionálnymi skúsenosťami, manželia/manželky, partneri alebo snúbenci austrálskych občanov, politickí utečenci. Ročne sa v Austrálii usadí okolo 70000 ľudí v rámci imigrácie kvalifikovaných pracovníkov a 40000 osôb v rámci spájania rodín.

Všetky formality spojené s imigráciou do Austrálie vybavujú tzv. imigrantské agentúry s licenciou MARA. Ide o súkromné firmy, ktoré majú licenciu udeľovanú austrálskym Imigračným úradom (Department of Immigration and Citizenship) a samozrejme aj tu Ti vieme plnohodnotne asistovať.

Program je zabezpečovaný prostredníctvom nášho exkluzívneho partnera Bridge Agency Australia.

TAK EŠTE RAZ V SKRATKE

Dĺžka programu

min. 12 týždňov - neobmedzene, odporúčaných min. 6 mesiacov, víza je možné predĺžiť na území Austrálie

Nástup do programu

kedykoľvek v priebehu roka, odporúčané nástupy jar/jeseň

Lokality a školy

150 škôl na území celej Austrálie: top destinácie - veľkomestá: Sydney, Melbourne, Perth, Adelaide, Brisbaine, Gold Coast a ďalšie

Pozície

práca v obchodoch, gastronómii, hotelierstve, administratíve a službách

Dĺžka vybavovania

cca. 2-3 mesiace

Priemerný plat

od 12 - 20 AUD/hod. a viac 

Počet pracovných hodín

20 hod./týždeň počas štúdia, 40 hod./týždeň počas prázdnin, semestrálnych prestávok, prestávok medzi zvolenými kurzami (štúdium AJ - štúdium na college)

 


Ak Ťa uvedené informácie o programe zaujali a chcel by si sa dozvedieť viac, neváhaj navštíviť našu novú webstránku www.AUSTRALIA4u.sk, určenú výlučne pre program Work and Study AUSTRALIA.

Klientská zóna

Akcie

SCHOLARSHIP UK
Teraz aktuálne v ponuke bezplatné full-time kurzy všeobecnej angličtiny od Novembra do Februára!Viac info nájdete v aktualite vyššie.
WAT USA 2019 ZLAVA
Študenti pozor, ak sa zaradíte do programu Work and Travel 2019 do konca októbra, získate zľavu z registračného poplatku 20 Eur. Viac info nájdete v aktualite vyššie.2019 © Career International
webdesign © bart.sk