Práca v USA

Work and Study Australia

Prečo CI

Výhody plynúce z toho, že si vyberieš Career International zahŕňajú:

Mnohoročné skúsenosti našich partnerov v Austrálii
Sme exkluzívnym zástupcom Bridge Agency Australia na Slovensku. V ponuke máme viac ako 150 škôl v rámci celej Austrálie a vyše 6000 kurzov. Bridge Agency Australia osobne navštevuje školy a poskytuje profesionálnu asistenciu v prípade potreby.

Podpora študentskáho centra v Austrálii zdarma
V Sydney sa nachádza Student service center nášho partnera Bridge Agency Australia, ktoré je študentom plne k dispozícii. Klienti CI majú naviac podporu študentského centra GRATIS.

Záruka nízkych cien
Ako autorizovaný zástupca austrálskych vzdelávacích inštitúcií Bridge Agency, organizátor programu Australia4U, poskytuje cenové záruky na všetky vzdelávacie kurzy. Znamená to, že platby za účasť na kurze alebo na vyučovaní na college sú nižšie, prípadne aspoň rovnaké ako ceny v oficiálnom cenníku škôl. Okrem toho disponujeme doplnkovým balíkom akciových ponúk, ktoré sú dostupné len pre klientov Career International a Bridge Agency.

Individuálny prístup
Rešpektujeme a snažíme sa na 100% napĺňať špecifické požiadavky každého klienta. U nás je každá otázka, pripomienka, či potreba poradiť stále vítaná. A čo je dôležitejšie, nie sú to len prázdne slová. Skús a neoľutuješ.

Jedná sa o atraktívny program so širokou ponukou možností štúdia a práce v Austrálii

Len pri tomto programe môžeš legálne študovať anglický jazyk alebo na college či univerzite a popri tom pracovať v Austrálii.

Program s vlastným jedinečným typom víz, ktorý Ti umožňuje legálne študovať a pracovať v Austrálii
Získavaš ako povolenie na štúdium tzv. study permit tak aj povolenie na prácu, tzv. work permit. O všetko sa postaráme a detailne vysvetlíme, čo je potrebné urobiť.

Jednoduchý a rýchly vybavovací proces

Áno, je to naozaj veľmi jednoduché! Dokumentácia pre program pozostáva z podpisu zmluvy, podkladov pre austrálsku ambasádu a dohodnutí ubytovania a letu! Všetko môže byť vybavené za 2 - 3 mesiace! Naviac, program si môžeš vybaviť online tj. bez toho, aby si denno-denne chodil na pobočku. Ponúkame Ti jednoduchý, rýchly a efektívny spôsob komunikácie s našou agentúrou, keďže celý proces je prispôsobený tomu aby klienti nemuseli chodiť na pobočku - cez výber ponuky, podpisu zmluvy, prípravy dokumentácie na ambasádu až po vycestovanie.

Asistencia pri navracaní daní
V Austrálii, tak ako vo väčšine krajín sa bohužiaľ dane platiť musia. Ani Ty nebudeš výnimkou. Čo je však skvelé, značnú časť daní môžeš dostať naspäť. Po príchode z programu Ti dáme informácie o tom čo, ako a kedy urobiť, aby si sa mohol tešiť aj z tejto výhody.

Už vidíš, prečo sa stále viac a viac mladých ľudí obracia práve na Career International? Tak neváhaj a pridaj sa k nim!


Všetko sa začína tu - REGISTRÁCIA

Klientská zóna

Akcie

SCHOLARSHIP UK
Teraz aktuálne v ponuke bezplatné full-time kurzy všeobecnej angličtiny od Novembra do Februára!Viac info nájdete v aktualite vyššie.
WAT USA 2019 ZLAVA
Študenti pozor, ak sa zaradíte do programu Work and Travel 2019 do konca októbra, získate zľavu z registračného poplatku 20 Eur. Viac info nájdete v aktualite vyššie.2019 © Career International
webdesign © bart.sk