Práca v USA

Work in UK

Work in UK v kocke

Chceš žiť a pracovať v zahraničí? Program je určený pre každého, kto túži po zmene, má už jazykové schopnosti a je pripravený na UK trh práce. 

WUK.JPG
Jedná sa o pracovný program, s veľmi širokou ponukou umiestnení v rámci celého UK, širokým spektrom pozícií a rýchlym umiestnením vzhľadom k denne meniacej sa ponuke pozícií. 

  • Skvelé umiestnenia v rámci celého UK, pozície v ponuke zahŕňajú prácu v hotelierstve, manažérske pozície v rámci hotelierstva, prácu na letiskách a ďalšie pozície ako napr. beauty, sports a holistic therapists!
  • Ponuka pozícií sa mení denne, tj. umiestňovanie klientov je rýchle!
  • Možnosť ubytovania a stravovania v rámci hotelierstva je väčšinou k dispozícii!
  • Partnerská organizácia v UK asistuje v prípade potreby!

V rámci programu Work in UK si môžeš vybrať takú alternatívu programu, ktorá ti najviac vyhovuje:

V súčasnej dobe sú k dispozícii viaceré varianty programu, kde je minimálna dĺžka pobytu 6 mesiacov, ďalej varianta krátkodobých pobytov počas Vianoc - cca. 6 - 10 týždňov ako aj krátkodobých pobytov počas leta - min. 3 mesiace. Ďalšou možnosťou pre záujemcov so slabšou angličtinou resp. pre záujemcov o letné pobyty je program Work and Study UK.

TAK EŠTE RAZ V SKRATKE

Dĺžka programu

6 - 10 týždňov počas Vianoc, 3 mesiace počas leta, celoročne 6 - 12 mesiacov

Nástup do programu

priebežne počas roka

Lokality

rôzne lokality v rámci celého UK

Pozície

veľmi široké spektrum pozícií v hoteliérstve: Kitchen porter, Kitchen assistant, Chambermaid, Waiter/Waitress, Bar tender, F&B assistant, Receptionist, Porter, Chefs, Sous Chefs, Commis Chefs, ako aj manažérskych pozícií: Managers for bars, restaurants, hotels, pozície v rámci hospitality na letiskách Heatrow, Stanstead, Gatwick a ďalších letiskách v rámci UK, ďalej beauty, sports a holistic therapists, atď.

Dĺžka vybavovania

1 týždeň až 2 mesiace

Priemerný plat

národná min. mzda - 5.90 GBP/hod. (od 18 rokov) / 7.38 GBP/hod. (od 21 rokov) a viac podľa typu pozície/ 7.83 GBP/hod. (od 25 rokov) 

Počet pracovných hodín

cca. 30 - 40 a viac hod./týždeň (niekedy s možnosťou nadčasov)

 Poď s nami do UK a spoznaj svet! S nami naviac dostaneš najväčšie možnosti na rýchle umiestnenie so širokou ponukou pozícií!

A prvý krok je práve tu -     REGISTRÁCIA

Klientská zóna

Akcie

SCHOLARSHIP UK
Teraz aktuálne v ponuke bezplatné full-time kurzy všeobecnej angličtiny od Novembra do Februára!Viac info nájdete v aktualite vyššie.
WAT USA 2019 ZLAVA
Študenti pozor, ak sa zaradíte do programu Work and Travel 2019 do konca októbra, získate zľavu z registračného poplatku 20 Eur. Viac info nájdete v aktualite vyššie.2019 © Career International
webdesign © bart.sk