Práca v USA

Work in Greece and Cyprus

Prečo CI

Výhody plynúce z toho, že si vyberieš Career International zahŕňajú:

Super ceny, ktoré sa nedajú prehliadnuť!
Ponúkame Ti ceny, ktoré stoja za to. Cenovou bombou je Work in Greece and Cyprus pre sezónu 2013/2014 len za 249 EUR!!!

Individuálny prístup
Rešpektujeme a snažíme sa na 100% napĺňať špecifické požiadavky každého klienta. U nás je každá otázka, pripomienka, či potreba poradiť stále vítaná. A čo je dôležitejšie, nie sú to len prázdne slová. Skús a neoľutuješ.

Široká ponuka pozícií v atraktívnych turistických destináciách! Výhody a bonusy pre študentov!
Máš možnosť pracovať v rôznych lokalitách Grécka a Cypru. Mzda je pre študentov od 380-430 Eur/mes. plus možné sprepitné, výhody ako strava a ubytovanie zdarma a možný bonus po splnení dĺžky kontraktu. Mzda pre neštudentov je od 500-600 Eur/mes. plus možné sprepitné a výhody ako ubytovanie a niekde aj strava zdarma! Tak neváhaj a zaži skvelé leto na Cypre či Grécku! 

Jednoduchý a rýchly vybavovací proces!
Áno, je to naozaj veľmi jednoduché! Stačí si vyplniť dokumentáciu, absolvovať pohovory v prípade potreby a môžeš cestovať do Grécka či na Cyprus už v priebehu 4 týždňov!!!

Možnosť umiestnenia dvoch alebo skupiny uchádzačov v jednej lokalite!
Či už budete dvojica alebo trojica, vďaka ochote partnerskej organizácie a zamestnávateľov rastie šanca na umiestnenie v jednej lokalite.

Mnohoročné skúsenosti našich partnerov v Grécku a na Cypre!
Career International spolupracuje so spoľahlivými partnermi/zamestnávateľmi, z ktorých každý sa hrdí mnohoročnými skúsenosťami s najímaním medzinárodných študentov a stovkami spokojných klientov. Robíme to pre to, aby sme našim klientom zabezpečili širokú ponuku pozícií, seriózny prístup a asistenciu v Grécku či na Cypre v prípade potreby. Ide nám v prvom rade o kvalitný servis pre našich klientov.    


Skúsení osobní poradcovia
Poradcovia, ktorí boli účastníkmi pracovných pobytov v zahraničí a teda vedia, čo to obnáša! K dispozícii nebudeš mať len jedného osobného poradcu. Starať sa o hladký priebeh celého procesu zabezpečovania Tvojej účasti sa bude nepretržite starať celý náš kolektív, čo je predpokladom, rýchlej, efektívnej a kvalitnej práce.


Už vidíš, prečo sa veľké množstvo mladých ľudí obracia práve na Career International? Tak neváhaj a pridaj sa k nim!

Klientská zóna

Akcie

SCHOLARSHIP UK
Teraz aktuálne v ponuke bezplatné full-time kurzy všeobecnej angličtiny od Novembra do Februára!Viac info nájdete v aktualite vyššie.
WAT USA 2019 ZLAVA
Študenti pozor, ak sa zaradíte do programu Work and Travel 2019 do konca októbra, získate zľavu z registračného poplatku 20 Eur. Viac info nájdete v aktualite vyššie.2019 © Career International
webdesign © bart.sk