Práca v USA

Work in Greece and Cyprus

Pre koho je program

Programu Work in Greece and Cyprus sa môžeš zúčastniť ak:

panacik.jpgsi vo veku od 18 rokov

panacik.jpgmáš úroveň znalosti anglického jazyka na komunikačnej úrovni pre väčšinu pozícií, znalosť ďalšieho jazyka je výhodou

panacik.jpgpredchádzajúce relevatné pracovné skúsenosti pre väčšinu pozícií sú požadované, pokiaľ nie si študentom akreditovanej strednej odbornej školy a hotelovej akadémie alebo akreditovanej vysokej školy so špecializáciou cestovný ruch, manažment, jazyky, šport resp. podobné zameranie.

 
Program sa delí na 2 varianty: pre študentov a neštudentov, pričom platí, že pokiaľ účastník nie je študentom strednej alebo vysokej školy vo sfére cestovného ruchu, hotelierstva, manažmentu, cudzích jazykov, športu a pod., je potrebné mať prax vo sfére hotelierstva. Niektorí zamestnávatelia najímajú len študentov (napr. pozície na Rhodose), niektorí najímajú ako študentov, tak aj neštudentov, čo je špecifikované pri každom kontrakte.  

Klientská zóna

Akcie

SCHOLARSHIP UK
Teraz aktuálne v ponuke bezplatné full-time kurzy všeobecnej angličtiny od Novembra do Februára!Viac info nájdete v aktualite vyššie.
WAT USA 2019 ZLAVA
Študenti pozor, ak sa zaradíte do programu Work and Travel 2019 do konca októbra, získate zľavu z registračného poplatku 20 Eur. Viac info nájdete v aktualite vyššie.2019 © Career International
webdesign © bart.sk