Práca v USA

Work in Greece and Cyprus

Tak začnime

Proces zabezpečovania účasti v programe sa člení do niekoľkých etáp:
 
1.    Oboznámenie sa s programom
Je potrebné, aby si sa ešte pred tým, ako sa rozhodneš pre účasť v programe, s programom podrobne oboznámil. V prípade, že informácie na našej web stránke nezodpovedajú všetky Tvoje otázky, veľmi radi Ti pomôžeme odpovede získať či už pri osobnej návšteve našej pobočky, formou e-mailu, resp. ak nás skontaktuješ telefonicky.

2.    Registrácia
Keď si si istý, že o programe už vieš dosť, aby si sa mohol rozhodnúť a ak sa následne pre účasť v programe aj rozhodneš, je potrebné sa do programu zaregistrovať. Urobíš to jednoducho a rýchlo tak, že vyplníš on-line registračný formulár, ktorý Ti je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni na našej web stránke.

3.    Pohovor so zástupcom CI
Hneď po vyplnení a odoslaní registračného formulára Ti na Tvoju e-mailovú adresu, ktorú napíšeš do formulára, dôjde e-mail, potvrdzujúci registráciu. V e-maily bude zároveň prístupové meno a heslo do klientskej zóny (tzv. osobné stránky klienta). Po prihlásení sa na Tvoje osobné stránky klienta, na osobných stránkach nájdeš prvý krok, ktorý je potrebné urobiť po registrácii - zadáš si dátum a čas pohovoru s Tvojím programovým manažérom. Pohovor môže byť buď osobný na pobočke, alebo, keď to uprednostníš telefonický (v tomto prípade my skontaktujeme Teba). Pohovor je jednoduchý a má 2 základné časti. V prvej preberieme akékoľvek otázky, ktoré ešte budeš mať v súvislosti s programom a vyjasníme všetky potrebné detaily programu. V druhej časti Ti položíme pár jednoduchých otázok v angličtine, preto aby sme Ti vedeli povedať či je Tvoja znalosť angličtiny dostatočná pre potreby programu. Tejto časti pohovoru sa obávať nemusíš. Klienti ju zvládajú.

4.    Podpísanie Zmluvy a zaplatenie poplatku pri podpise zmluvy
Po úspešnom absolvovaní pohovoru, obdržíš Zmluvu o účasti na programe a faktúru na 1. splátku programového poplatku vo výške 45,- EUR a 1.časť 2.splátky programového poplatku vo výške 50,- EUR, ktoré môžeš uhradiť  bankovým prevodom do 5 dní od podpisu zmluvy. Zmluvu si starostlivo preštuduješ a po jej podpise ju zašleš na našu adresu.

5.    Kompletizovanie Programovej dokumentácie a telefonické pohovory
V jednotlivých krokoch si skompletizuješ programovú dokumentáciu a absolvuješ telefonický pohovor so zástupcom partnerskej organizácie/zamestnávateľa (pokiaľ je požadovaný).

6.    Úhrada programových poplatkov, zabezepečenie ubytovania, poistenia a letenky
Po potvrdení a akceptovaní pracovnej ponuky je splatná 2. časť 2. splátky programového poplatku.  Zároveň Ti podľa Tvojich požiadaviek zarezervujeme letenku, uhradí sa poistenie, potvrdí ubytovanie.

Klientská zóna

Akcie

DANE ZO ZAHRANICIA
Uz vies ako si vybavis dane zo zahranicia? Radi Ti s tym v spolupraci s partnerom Dendax pomozeme :) NEZABUDNI, kazdy kto pracoval v USA ma uz povinnost podat danove priznanie!!! Mozes si vybavit dane sam alebo to urobime za teba, viac info najdes tu: https://www.pracavusa.com/ponuka-programov/k13/2019 © Career International
webdesign © bart.sk