Práca v USA

Internship USA

Internship USA v kocke

Hľadáš cestu, ktorou by si sa mal vybrať v ústrety budúcnosti, ktorá je pred tebou? Využi túto skvelú príležitosť a skús otestovať svoj potenciál!Internship_USA_2010.PNG

  • Zrealizuj svoj sen a ži a pracuj v USA!
  • Vyskúšaj si ako chutí skutočný job v Amerike!
  • Postav sa na vlastné nohy a ukáž koľko je Tvoja hlava hodna!
  • Nadobudni profesionálne pracovné skúsenosti, ktoré sa budú vynímať v tvojom životopise!
  • Pokiaľ si dostatočne ambiciózny a cieľavedomý dokážeš pootvoriť množstvo dverí, o ktorých si doteraz len sníval!
  • A navyše pri troche usilovnosti a šikovnosti si domov donesieš aj slušný obnos peňazí!


Zoznam aktuálnych voľných pozícií tu .....
 

 

Ak si univerzitným študentom, absolventom alebo mladým profesionálom (aj bez vysokoškolského vzdelania) s dostatkom pracovných skúseností a chceš stráviť 1 až 1,5 roka v USA, program Internship USA je tou správnou voľbou. Umiestnime Ťa na Tebou zvolenú pozíciu, ponúkneme prijateľné možnosti na ubytovanie, zabezpečíme predodletové informačné stretnutie a podporu počas celej dĺžky trvania programu.

Program Internship USA je odborná stáž určená študentom vysokých škôl, absolventom a mladým ľuďom s adekvátnou praxou, ktorí chcú získať profesionálne pracovné skúsenosti z prostredia amerických spoločností, spoznať spoznať americkú kultúru, krajinu, ľudí, nadviazať v USA kontakty pre budúcu kariéru a v neposlednom rade nadobudnúť rutinu a sebavedomie v komunikácii v anglickom jazyku.

Dĺžka programu je časovo obmedzená, pričom može trvať maximálne 18 mesiacov. Nástup do programu je možný celoročne. Po ukončení programu je možné jeden dodatočný mesiac využiť napr. na cestovanie po USA, avšak v tomto období už nie je možné pracovať, ani pokračovať v programe. Pri programe Internship nie je povolené mať inú prácu.

Pracovné pozície, ktoré je možné vykonávať v USA musia byť späté s odborom Tvojho štúdia alebo s Tvojimi predchádzajúcimi pracovnými skúsenosťami. V ponuke sú dva základné typy programu, keď si zamestnávateľa môžeš nájsť sám alebo prostredníctvom našich partnerských organizácií. Najfrekventovanejšie pozície sú v oblasti cestovného ruchu - hotelierstve, kde sa môžu uplatniť ako študenti a absolventi hotelových škôl, tak aj študenti manažmentu alebo ľudia s rôznymi pracovnými skúsenosťami v cestovnom ruchu či manažmente. Ďalej ponúkame pozície so zameraním na sféry business management, banking & finance, maintenance, accounting a mnohé ďalšie.


TAK EŠTE RAZ V SKRATKE

Dĺžka programu

6, 12, 18 mesiacov

Nástup do programu

celoročne

Lokality

rôzne lokality v rámci celých USA, najmä však Florida a California

Pozície

zameranie Hospitality - Food Service, Front Office, Room Division, Resort Activities

zameranie Professional - Marketing, Sales, Management, Accounting, IT, Web Desing, Human Resources a iné

Dĺžka vybavovania

3 - 6 mesiacov

Priemerný plat

8,00 - 10,00 USD/hod. a viac (nadčasy za 1,5 násobok tejto mzdy)

Počet pracovných hodín

30 - 40 hod./týždeň (niekedy s možnosťou nadčasov)

 

 

 
Tak neváhaj a rozbehni svoju medzinárodnú kariéru!!!


A prvý krok je práve tu -     REGISTRÁCIA

Klientská zóna

Akcie

SCHOLARSHIP UK
Teraz aktuálne v ponuke bezplatné full-time kurzy všeobecnej angličtiny od Novembra do Februára!Viac info nájdete v aktualite vyššie.
WAT USA 2019 ZLAVA
Študenti pozor, ak sa zaradíte do programu Work and Travel 2019 do konca októbra, získate zľavu z registračného poplatku 20 Eur. Viac info nájdete v aktualite vyššie.2019 © Career International
webdesign © bart.sk