Práca v USA

Internship USA

Prečo CI

Výhody plynúce z toho, že si vyberieš Career International zahŕňajú:

Nízke ceny, ktoré sa Ti určite zapáčia
Ponúkame Ti ceny, ktoré stoja za to. Navyše ceny sú doplnené o zaujímavé bonusy, aké ponúka len naša agentúra.   

Skvelé lokality pre program
Chceš aj Ty stráviť program v atraktívnych destináciách v USA, v prestížnych rekreačných oblastiach na najkrajších plážach USA - Florida - Keys, Miami, Miami Beach, Destin, Naples, Marco Island a Amelia Island?! Alebo Ťa skôr zaujíma oblasť Kalifornie - Los Angeles, San Diego? Je na Tebe, ktorú alternatívu zvolíš.
   
Umiestnenie do širokej škály odborov
Áno. Ak si vyštudoval/a marketing tak naberaj skúsenosti v tejto sfére. Alebo je to účtovníctvo, informačné technológie, či manažment. Teraz máš jedinečnú šancu absolvovať kvalitnú stáž práve v Tvojom odbore. Všetko čo potrebujeme na úvod je Tvoj životopis v angličtine.
   
Certifikovaný program
Odbornú prax a školenia zároveň: Ponúkame Ti certifikovaný profesionálny tréningový program v oblasti hotelového manažmentu prostredníctvom školení a praxe!
   
Možnosť umiestnenia dvoch alebo skupiny uchádzačov na jednom mieste!
Či už budete dvojica alebo trojica, pri programe Internship USA Hospitality Vás vieme umiestniť spoločne. Stačí si povedať a my sa už postaráme o zvyšok.
   
Mnohoročné skúsenosti našich partnerov v USA!
Career International spolupracuje s 3 sponzorskými organizáciami, z ktorých každá sa pýší mnohoročnými skúsenosťami a stovkami spokojných študentov, ktorí absolvovali program Internship USA. Robíme to pre to, aby sme našim klientom zabezpečili širokú ponuku pozícií a variánt programov.
   
Programový koordinátor, ktorý je Ti osobne k dispozícii v prípade potreby vo väčšine lokalít!
Myslíme aj na to, že nie vždy je všetko úplne "ružové" a preto je vo väčšine lokalít poruke programový koordinátor na to, aby Ti pomohol pri riešení situácií,  v ktorých je dobré mať naporúdzi niekoho, kto sa vyzná.
   
Osobné internetové stránky klienta
Len Career International Ti ponúka takúto možnosť. Vybav si program bez toho aby si denno-denne chodil na pobočku. Ponúkame Ti jednoduchý, rýchly a efektívny spôsob komunikácie s našou agentúrou prostredníctvom Osobných internetových stránok klienta. Stačí Ti len počitač a prístup na internet. Na osobných stránkach si budeš sledovať celý proces zabezpečovania Tvojej účasti na programe a aktívne stránky využívať na posielanie dokumentov. Žiadne posielanie e-mailov, ktoré sa cestou stratia. Naviac Sms-ky na Tvoj mobil Ťa informujú o aktuálnej etape v procese zabezpečovania Tvojej účasti v programe a zmenách na osobných stránkach. Stačí sa zaregistrovať a hneď dostáváš prístupové meno a heslo, ktoré zabezpečí jednoduchosť a efektívnosť celého procesu.      
   
Skúsení osobní poradcovia
Poradcovia, ktorí boli účastníkmi programu Internship USA a teda vedia, čo to obnáša! K dispozícii nebudeš mať len jedného osobného poradcu. Starať sa o hladký priebeh celého procesu zabezpečovania Tvojej účasti sa bude nepretržite starať celý náš kolektív, čo je predpokladom, rýchlej, efektívnej a kvalitnej práce.
   
Asistencia pri navracaní daní
V USA, tak ako vo väčšine krajín sa bohužiaľ dane platiť musia. Ani Ty nebudeš výnimkou. Čo je však skvelé, značnú časť daní môžeš dostať naspäť. Po príchode z programu Ti dáme informácie o tom čo, ako a kedy urobiť, aby si sa mohol tešiť aj z tejto výhody.


Už vidíš, prečo sa stále viac a viac mladých ľudí obracia práve na Career International, keď príde na program Internship USA? Tak neváhaj a pridaj sa k nim!


Všetko sa začína tu -     REGISTRÁCIA

Klientská zóna

Akcie

SCHOLARSHIP UK
Teraz aktuálne v ponuke bezplatné full-time kurzy všeobecnej angličtiny od Novembra do Februára!Viac info nájdete v aktualite vyššie.
WAT USA 2019 ZLAVA
Študenti pozor, ak sa zaradíte do programu Work and Travel 2019 do konca októbra, získate zľavu z registračného poplatku 20 Eur. Viac info nájdete v aktualite vyššie.2019 © Career International
webdesign © bart.sk