Práca v USA

Seasonal Work USA

Prečo CI

Výhody plynúce z toho, že si vyberieš Career International zahŕňajú:

Nízke ceny, ktoré sa Ti určite zapáčia!
Ponúkame Ti ceny, ktoré stoja za to. Navyše ceny sú doplnené o zaujímavé bonusy, aké ponúka len naša agentúra.                   

Skvelé lokality pre program!
Chceš aj Ty stráviť program v atraktívnych destináciách v USA, v prestížnych lokalitách ako New York City alebo Las Vegas v Nevade či mnohé ďalšie?! Je na tebe aby si zvolil tú najvýhodnejšiu alternatívu.

Možnosť umiestnenia dvoch alebo skupiny uchádzačov na jednom mieste!
Či už budete dvojica alebo trojica, pri programe Seasonal Work USA Vás vieme umiestniť spoločne! Stačí si povedať a my sa už postaráme o zvyšok

Mnohoročné skúsenosti našich partnerov v USA!
Career International spolupracuje s 2 partnerskými organizáciami, s ktorých každá sa hrdí mnohoročnými skúsenosťami a stovkami spokojných klientov, ktorý absolvovali pracovný program v USA. Robíme to pre to, aby sme našim klientom zabezpečili širokú ponuku pozícií, z ktorých je možné zvoliť tú najlepšiu.

Programový koordinátor, ktorý je Ti osobne k dispozícii v prípade potreby vo väčšine lokalít!

Myslíme aj na to, že nie vždy je všetko úplne "ružové" a preto je vo väčšine lokalít poruke programový koordinátor na to, aby Ti pomohol pri riešení situácií,  v ktorých je dobré mať naporúdzi niekoho kto sa vyzná.

Osobné internetové stránky klienta!

Len Career International Ti ponúka takúto možnosť. Vybav si program bez toho aby si denno-denne chodil na pobočku. Ponúkame Ti jednoduchý, rýchly a efektívny spôsob komunikacie s našou agentúrou prostredníctvom Osobných internetových stránok našich klientov. Stačí Ti len počitač a prístup na internet. Na osobných stránkach si budeš sledovať celý proces zabezpečovania Tvojej účasti na program a aktívne stránky využívať na posielanie dokumentov. Žiadne posielanie e-mailov, ktoré sa cestou stratia. Naviac Sms-ky na Tvoj mobil, informujúce o aktuálnej etape v procese zabezpečovania Tvojej účasti v programe a zmenách na osobných stránkach. Stačí sa zaregistrovať a hneď dostáváš prístupové meno a heslo, ktoré zabezpečí jednoduchosť a efektívnosť celého procesu.

Skúsení osobní poradcovia!

Poradcovia, ktorí boli účastníkmi programov v USA a teda vedia čo to obnáša! K dispozícii nebudeš mať len jedného osobného poradcu. Starať sa o hladký priebeh celého procesu zabezpečovania Tvojej účasti sa bude nepretržite starať celý náš kolektív, čo je predpokladom, rýchlej, efektívnej a samozrejme kvalitnej práce.

Asistencia pri navracaní daní!
V USA, tak ako vo väčšine krajín sa bohužiaľ dane platiť musia. Ani Ty nebudeš výnimkou. Čo je však skvelé, značnú časť daní môžeš dostať naspäť. Po príchode z programu Ti dáme informácie o tom čo, ako a kedy urobiť, aby si sa mohol tešiť aj z tejto výhody.

Už vidíš, prečo sa stále viac a viac mladých ľudí obracia práve na Career International, keď príde na pracovný program v USA? Tak neváhaj a pridaj sa k nim!


Všetko sa začína tu -     REGISTRÁCIA

Klientská zóna

Akcie

SCHOLARSHIP UK
Teraz aktuálne v ponuke bezplatné full-time kurzy všeobecnej angličtiny od Novembra do Februára!Viac info nájdete v aktualite vyššie.
WAT USA 2019 ZLAVA
Študenti pozor, ak sa zaradíte do programu Work and Travel 2019 do konca októbra, získate zľavu z registračného poplatku 20 Eur. Viac info nájdete v aktualite vyššie.2019 © Career International
webdesign © bart.sk