Práca v USA

Work and Study UK

Scholarship

Škola ponúka zľavy na full-time štúdium anglického jazyka 20 lekcií týždenne/ 15 hodín počas  mesiacov: November, December, Január, Február. Je to skvelá príležitosť navštevovať školu akreditovanú British Council-om v UK a absolvovať full-time kurz anglického jazyka a získať zľavu až 505 GBP. Aby sa klient kvalifikoval, musí mať aspoň stredne pokročilú úroveň znalosti anglického jazyka. Je možné študovať 2, 4, 6 alebo 8 týždňov a ušetriť tak poplatky za kurz. Študenti môžu získať English 2000 jazykový certifikát. Študenti môžu zároveň navštevovať týždenne tzv. language clinic - konzultácie s lektorom zdarma (2 lekcie/ 1.5 hod.),  kde prebieha výučba 1:1 - učiteľ: študent na pomoc s domácimi úlohami, gramatikou atď.

Nástupy na kurz:
Nástup každý pondelok počas mesiacov: November, December, Január, Február

      
NÁKLADY SPOJENÉ S PROGRAMOM

Poplatok pri podpise zmluvy     2 týždne                 

Poplatok pri podpise zmluvy     4 týždne  

Poplatok pri podpise zmluvy     6 týždne  

Poplatok pri podpise zmluvy     8 týždne   

       265 GBP  ( pôvodne 315 GBP )    

       355 GBP  ( pôvodne 555 GBP )

       445 GBP  ( pôvodne 795 GBP )

       530 GBP  ( pôvodne 1035 GBP)

      


  

A čo všetko za to dostaneš?

 

  • asistenciu počas celého vybavovacieho procesu
  • zaslanie dokumentácie partnerskej organizácii
  • vyučovanie v triedach podľa zvolenej alternatívy programu
  • jazykový certifikát English 2000 po úspešnom ukončení kurzu
  • plnú podporu v núdzi zabezpečenú partnerskou organizáciou

Ďalšie poplatky, s ktorými musíš rátať sú:

  • poistenie v zahraničí - 2 alternatívy podľa preferencie klienta a dĺžky pobytu (odporúčané je komplexné poistenie) - a) denná sadzba - 1,04 EUR/deň len liečebné náklady alebo 1,53 EUR/deň komplexné cest. poistenie; b) ročná sadzba bez prerušenia - 75,20 EUR len liečebné náklady alebo 121,60 EUR  komplexné poistenie.
  • ubytovanie - Home stay - ubytovanie v hostiteľskej rodine - jednoposteľová izba, polpenzia: 145 GBP/týždeň, cez leto 165 GBP/týždeň, dvojposteľová izba, polpenzia: 115 GBP/týždeň, cez leto 135 GBP/týždeň
  • ubytovanie - Room only - strava nie je poskytovaná, študenti majú k dispozícii kuchyňu, cena sa pohybuje v závislosti od lokality a typu zabezpečeného ubytovania a môže byť cca. 100-110 GBP týždenne.
  • doprava do UK vo výške cca. 65 EUR až 400 EUR. Presná suma závisí od formy dopravy (letecky, autobusom) a aktuálnej ceny a bude presne špecifikovaná v čase rezervácie letenky.
  • odporúčaná hotovosť pri vstupe do UK min. cca. 500 - 600 GBP

Klientská zóna

Akcie

DOVOLENKA - Otváracie hodiny
V termínoch od 04.11. do 11.11.2019 budeme odpovedať klientom len na emailovú komunikáciu. Počas tejto doby bude prebiehať vybavovací proces, bude však o niečo spomalený. Za pochopenie ďakujeme.
SCHOLARSHIP UK
Teraz aktuálne v ponuke bezplatné full-time kurzy všeobecnej angličtiny od Novembra do Februára!Viac info nájdete v aktualite vyššie.