Práca v USA

Work in Greece and Cyprus

Work in Greece and Cyprus

Program je určený uchádzačom, ktorí majú záujem pracovať v Grécku a na Cypre počas letných mesiacov prípadne celoročne. Pracuje sa v  hoteloch, v prímorských destináciách a atraktívnych dovolenkových centrách Rhodosu a Cypru. Väčšina pozícií je na leto v trvaní 4 mesiacov. Pozície na Rhodose sú len na leto a len pre študentov - stredných a vysokých škôl, denných aj diaľkových, prípadne čerstvých absolventov. Pozície na Cypre sú ako pre študentov, tak aj pre neštudentov, na leto alebo dlhodobo na 12 mesiacov.

Pracovné umiestnenie:
 • pracovné umiestnenie v rámci Grécka a Cypru, vo sfére hotelierstva a reštauračných služieb
 • plat pre študentov je 500-600 Eur/mes., plus možné sprepitné,  plus možný aj bonus pri dodržaní dĺžky kontraktu, ubytovanie a strava zdarma
 • plat pre neštudentov je 550-1800 EUR, resp. viac, plus možné sprepitné, podľa pracovnej pozície, jazykových znalostí a predchádzajúcich pracovných skúseností,  ubytovanie a poistenie zdarma, strava 1 až 3 krát denne zdarma
 • práca a hodiny špecifikované zamestnávateľom, štandardne 8 hod./deň, 6 dní/týždeň
 • ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom alebo partnerskou organizáciou

Pracovné umiestnenia sú určené na to, aby dali účastníkom pracovnú skúsenosť počas pobytu v Grécku a pomohli vykryť náklady spojené s programom. Špecifické umiestnenia nie sú garantované, pozície sú väčšinou v rôznych sférach hotelierstva a reštauračných služieb. Pracovné umiestnenia môžu zahrňovať pozície: receptionist, cook, waiter/waitress, kitchen asisstant, housekeeper, F&B assistant, bar tender a ďalšie. Pracovné hodiny môžu byť rôzne v závislosti od požiadaviek hostiteľského subjektu v danom čase.

Nástupy na program:
letný program - máj/jún - preferovaný je máj, resp. najneskôr začiatok júna, dĺžka kontraktu 4 mesiace
dlhodobý program na 6-12 mesiacov - priebežne počas roka

 

      
NÁKLADY SPOJENÉ S PROGRAMOM

Poplatok pri podpise zmluvy                        

Programový poplatok

       50 EUR     

     250 EUR

      

  

A čo všetko za to dostaneš?

 • asistenciu počas celého vybavovacieho procesu
 • zaslanie kompletnej programovej dokumentácie partnerskej organizácii
 • zabezpečenie pracovného pohovoru partnerskou organizáciou
 • referencia od hostiteľského subjektu na vyžiadanie
 • plnú podporu v núdzi zabezpečenú partnerskou organizáciou

Ďalšie poplatky, s ktorými musíš rátať sú:

 • poistenie v zahraničí - 2 alternatívy podľa preferencie klienta a dĺžky pobytu (odporúčané je komplexné poistenie) - a) denná sadzba - 1,16 EUR/deň len liečebné náklady alebo 1,70 EUR/deň komplexné cest. poistenie; b) ročná sadzba bez prerušenia - 70,50 EUR len liečebné náklady alebo 114 EUR komplexné poistenie.
 • doprava do Grécka, resp. na Cyprus vo výške cca. 100 - 500 EUR. Presná suma závisí od formy dopravy (letecky, autobusom) a aktuálnej ceny a bude presne špecifikovaná v čase rezervácie letenky.
 • odporúčaná hotovosť pri nástupe na program cca. 1000 EUR

Klientská zóna

Akcie

SCHOLARSHIP UK
Teraz aktuálne v ponuke bezplatné full-time kurzy všeobecnej angličtiny od Novembra do Februára!Viac info nájdete v aktualite vyššie.
WAT USA 2019 ZLAVA
Študenti pozor, ak sa zaradíte do programu Work and Travel 2019 do konca októbra, získate zľavu z registračného poplatku 20 Eur. Viac info nájdete v aktualite vyššie.2019 © Career International
webdesign © bart.sk