Práca v USA

O nás

Vítame vás na internetových stránkach spoločnosti

logo.gif


Career International pôsobí na trhu od augusta 2004 s cieľom poskytovať študentom a mladým ľuďom príležitosti na získanie medzinárodných skúseností prostredníctvom výmenných, vzdelávacích a tréningových zahraničných pobytov. V marci 2007 spoločnosť zmenila právnu formu a transformovala sa na spoločnosť s ručením obmedzeným pod názvom CI s.r.o., čo je skratka pre pôvodný názov Career International.


Oblasťou, na ktorú sa sústreďujeme a špecializujeme sú štúdijné a pracovné, resp. štúdijno-pracovné programy do USA, Kanady, Austrálie a UK.


Sme hrdí na to, že pomáhame mladým ľuďom dosahovať ich ciele a asistovať pri ich profesionálnom a osobnom rozvoji. Našim imperatívom je vynikajúci zákaznícky servis. Orientujeme sa na maximálne pripravenie našich klientov na pobyt v zahraničí a ponúkame neustálu asistenciu s problémami, ktoré sa možu v zahraničí vyskytnúť. Pri realizácii našich cieľov vychádzame z pohľadu našich zákazníkov. Dokážeme to preto, lebo aj my sme boli účastníkmi programov, ktoré tvoria naše portfólio programov a máme tak s našimi programami bohaté skúsenosti.


Spolupracujeme s uznávanými zahraničnými partnerskými organizáciami s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti študijných a pracovných programov. Uchádzačom ponúkame možnosť zúčastniť sa zahraničných programov, medzi ktorými sú:

  • program Work and Travel USA ponúkajúci jedinečnú možnosť zažiť Spojené štáty americké
  • program Internship USA - vo forme certifikovaného profesionálneho tréningového programu v oblasti hotelového manažmentu realizovaný prostredníctvom školení a praxe (Internship USA Hospitality), alebo programu zameraného na oblasti Management, Marketing, IT, Accounting a ďalšie (Internship USA Professional), resp. programu Internship Self-placement, v prípade, že klient už svojho zamestnávateľa má zabezpečeného
  • program Work and Study Canada Vancouver  a Work and Study Canada Toronto spájajúci štúdium anglického jazyka na jazykovej škole vo Vancouveri, resp. Toronte a práce v prestížnych kanadských hoteloch
  • program Work and Study UK so zameraním na štúdium/prácu v prostredí nádherného prímorského mesta Bournemouth
  • pracovný program Work in UK so širokou ponukou umiestnení v rámci celého UK
  • program Work and Study Australia so zameraním na štúdium/prácu v jedinečnej a neopakovateľnej krajine známej svojím vysokým životným štandardom, kvalitou vzdelávacích inštitúcií a skvostnou prírodou
  • pracovný program Work in Greece and Cyprus so širokou ponukou umiestnení v rámci Grécka a Cypru

Portfólio programov postupne dopĺňame o ďalšie kvalitné programy, ktoré pevne veríme, naplnia očakávania našich klientov.


Ako doplnkové služby pre našich klientov ponúkame servis v súvislosti so zabezpečením leteckej dopravy do klientom zvolenej krajiny, v ktorej absolvuje vybraný program, servis v súvislosti so žiadosťou klienta o vrátenie daní zaplatených počas účasti na programe v zahraničí, poistenie klienta na celú dobu trvania programu, prostredníctvom nášho partnera spoločnosti Allianz, servis v súvislosti s prípadnou žiadosťou o úver na pokrytie výdavkov súvisiacich s klientom vybraným programom prostredníctvom nášho partnera spoločnosti UniCredit Bank, resp. asistenciu pri prípadnej jazykovej príprave klienta na dôležité telefonické pohovory v dobe zabezpečovania klientovej účasti na programe. 

Veríme, že z ponuky programov, ktorú sa neustále snažíme skvalitňovať si vyberiete a za nášho prispenia zrealizujete svoj sen o ceste do zahraničia, či už to bude USA, Kanada alebo UK.

USA_Flag.jpgCanadian_Flag.JPGUK_Flag.jpgAustralian_Flag_4.jpg

 

Klientská zóna

Akcie

SCHOLARSHIP UK
Teraz aktuálne v ponuke bezplatné full-time kurzy všeobecnej angličtiny od Novembra do Februára!Viac info nájdete v aktualite vyššie.
WAT USA 2019 ZLAVA
Študenti pozor, ak sa zaradíte do programu Work and Travel 2019 do konca októbra, získate zľavu z registračného poplatku 20 Eur. Viac info nájdete v aktualite vyššie.2019 © Career International
webdesign © bart.sk