Vítame vás na internetových stránkach spoločnosti

Oblasťou, na ktorú sa sústreďujeme a špecializujeme sú štúdijné a pracovné, resp. štúdijno-pracovné programy do USA  a UK.

Career International pôsobí na trhu od augusta 2004 s cieľom poskytovať študentom a mladým ľuďom príležitosti na získanie medzinárodných skúseností prostredníctvom výmenných, vzdelávacích a tréningových zahraničných pobytov. V marci 2007 spoločnosť zmenila právnu formu a transformovala sa na spoločnosť s ručením obmedzeným pod názvom CI s.r.o., čo je skratka pre pôvodný názov Career International.

Oblasťou, na ktorú sa sústreďujeme a špecializujeme sú štúdijné a pracovné, resp. štúdijno-pracovné programy do USA  a UK.

Sme hrdí na to, že pomáhame mladým ľuďom dosahovať ich ciele a asistovať pri ich profesionálnom a osobnom rozvoji. Našim imperatívom je vynikajúci zákaznícky servis. Orientujeme sa na maximálne pripravenie našich klientov na pobyt v zahraničí a ponúkame neustálu asistenciu s problémami, ktoré sa možu v zahraničí vyskytnúť. Pri realizácii našich cieľov vychádzame z pohľadu našich zákazníkov. Dokážeme to preto, lebo aj my sme boli účastníkmi programov, ktoré tvoria naše portfólio programov a máme tak s našimi programami bohaté skúsenosti.

Spolupracujeme s uznávanými zahraničnými partnerskými organizáciami s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti študijných a pracovných programov. Uchádzačom ponúkame možnosť zúčastniť sa zahraničných programov, medzi ktorými sú:

  • program Internship USA – vo forme certifikovaného profesionálneho tréningového programu v oblasti hotelového manažmentu realizovaný prostredníctvom školení a praxe (Internship USA Hospitality), alebo programu zameraného na oblasti Management, Marketing, IT, Accounting a ďalšie (Internship USA Professional), resp. programu Internship Self-placement, v prípade, že klient už svojho zamestnávateľa má zabezpečeného
  • program Work and Study UK so zameraním na štúdium/prácu v prostredí nádherného prímorského mesta Bournemouth
  • pracovný program Work in UK so širokou ponukou umiestnení v rámci celého UK

Portfólio programov postupne dopĺňame o ďalšie kvalitné programy, ktoré pevne veríme, naplnia očakávania našich klientov.

Ako doplnkové služby pre našich klientov ponúkame servis v súvislosti so zabezpečením leteckej dopravy do klientom zvolenej krajiny, v ktorej absolvuje vybraný program, servis v súvislosti so žiadosťou klienta o vrátenie daní zaplatených počas účasti na programe v zahraničí, poistenie klienta na celú dobu trvania programu, prostredníctvom nášho partnera spoločnosti Allianz.

Veríme, že z ponuky programov, ktorú sa neustále snažíme skvalitňovať si vyberiete a za nášho prispenia zrealizujete svoj sen o ceste do zahraničia, či už to bude USA, Kanada alebo UK.

Go Top