Minulé leto som sa rozhodol vrátiť do USA vzhľadom na to, že prvýkrát sa mi tam neskutočne páčilo. Tentokrát, po miernom váhaní, so mnou išli aj dvaja kamoši. Išiel som na miesto, ktoré dobre poznám a kde som spoznal veľa priateľov, čiže o to viac som sa tešil, že sa tam môžem opäť vrátiť.

Marek_1.jpgMarek_3.jpg

Už si ani nepamätám ako sme sa ubytovali na mieste kde sme mali pracovať, isto to sprevádzala eufória, ale dobre si pamätám ako sme s kamošmi prvýkrát vošli do hotela v ktorom sme mali pracovať. Rýchlo sme sa dostali do každodenného pracovného tempa, išlo nám to naozaj super

Marek_2.jpg

Samozrejme okrem práce tu bol priestor na zábavu a cestovanie. Hneď na začiatku leta sme obehali mestá na východnom pobreží, t.j. Atlantic City, Ocean City v New Jersey a Marylande… Párty na apartmánoch spomeniem len jemne, to pozná každý – chlast a muzika 😀 Na konci leta, keď už sme skončili s prácou, rozhodli sme sa ísť na výlet do Miami a následne New York, z ktorého sme leteli domov.

Z tohto leta mám neskutočne veľa zážitkov, na ktoré budem ešte dlho spomínať.

Marek

Tags:
Share

2 comments

 1. 7. novembra 2018 at 13:08
  Dr. Sanford Wilkinson

  Odio est est accusantium ut. Minima excepturi est enim. Beatae alias nihil dolorum libero est dolorum vel.

  Veniam quae libero omnis dolore. Eligendi et incidunt minus accusamus voluptatum quas dicta. Tempore velit eos amet tempora consequatur.

 2. 29. mája 2019 at 0:39
  Madilyn Denesik

  Doloribus consectetur necessitatibus occaecati ipsa aut dolor eum. Perspiciatis quis occaecati sunt omnis blanditiis. Magni ipsa autem id laudantium odio. Magni commodi corrupti et non explicabo vel fugit fuga.

  Aut soluta perspiciatis voluptatibus adipisci. Dolor quia a odit tempora ut animi. Ducimus voluptas dicta quis enim rem aliquid eaque iste.

  Quia neque rerum iste qui qui. Temporibus est nostrum incidunt maxime voluptas. Assumenda et et maxime alias reprehenderit. Qui dolorem placeat est qui.

Comments are closed.

Go Top